خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اسناد غیرت مردم بهبهان


  به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق ، انقلاب اسلامی ایران بی شک منحصر به خروش خیابانی مردم تهران نبود. هر چند تظاهرات عظیمی چون تاسوعا و عاشورای سال 57 در هیچ کجای ایران و حتی خاورمیانه نظیر نداشته و ندارد اما اگر نبود همراهی تمامی مردم ایران در دورافتاده ترین و محروم ترین شهر های کشور ، فرجام کار رژیم پهلوی با آن چه شد ، متفاوت می گردید.
  بهبهان ، یکی از شهرهای کوچک خوزستان است که مردم خونگرم و مسلمانش در ماه های اوج گیری نهضت اسلامی ، انصافا دین خود را به نهضت امام خمینی ادا کرد و شواهد این ادعا نیز در اسناد به جا مانده از آن روزها عیان و آشکار است. آن چه می بینید گزیده ای است از تصاویر تظاهرات مردم غیور بهبهان در روزهای انقلاب اسلامی.
  نام بهبهان با نام ده ها شهیدِ خونین کفن که از مفاخر شیعه به شمار می روند گره خورده است. به یاد ارواح پاک تمامی آنان صلوات.{افسوس که برخی می خواهند شهر ما را از دارالمومنی بیندازند و ان را دارالآریا بکنند!افسوس که نمی دانند که انچه که نزد خدا ملاک است ایمان است و شرف هرکس نه به نژاد که به ایمان اوست.چه بسا سیاه پوست آفریقایی با ایمانش از اریایی سپید پوست چشم ابی مو بور بالا تر باشد.ای کاش به جای نژاد به ایمان خود ببالیم!}

  این مطلب تا کنون 12 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : مردم ,ایمان ,بهبهان ,اسلامی ,انقلاب اسلامی ,
  اسناد غیرت مردم بهبهان

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر